Doprava Platební metody Tabulka velikostí Nejčastější dotazy Kontakt Potřebujete poradit?
V nákupním košíku máte 0 ks zboží

Legíny a sport…

Legíny a sport…

 

Sportovní aktivity se stávají nedílnou součástí našeho života...


Sportovní aktivity se stávají nedílnou součástí našeho života. Jako každé ráno řešíme otázku „Co si dnes obleču na sebe?“ tak řešíme to samé, když jdeme cvičit. Při výběru oblečení na cvičení řešíme nejen to  jak nám to sluší, ale hlavně funkčnost a to, aby nás nic neomezovalo v  pohybu. Skvělou variantou oblečení na cvičení jsou legíny. Vhodné jsou jak bavlněné legíny tak i legíny z umělých vláken. Nesporná výhoda legín je jejich elastičnost a tedy to, že neomezují žádný pohyb.

 

Cvičení jógy se snad bez legín neobejde, ale jdou nosit i na jakékoli jiné sporty (posilování, tanec, jogging, běh…). Díky obepnuté siluetě legín vidíte, jak přesně pohyb provádíte.  Nejčastěji se nosí černé legíny, ale proč nezpestřit svůj sportovní outfit barevnými legínami?  

 

A jak doplnit legíny při sportu??? Záleží na, jaký sport se chystáte. Nejuniverzálnějším doplněním je bavlněné tričko. Obuv pak záleží podle druhu sportu.

 

Nezapomeňte, že sebevědomí je opravdu všechno, co potřebujete, abyste jste si mohla pořídit legíny i do svého sportovního šatníku. Pokud se budete cítit dobře, tak dobře budete i vypadat.Zpět na články...
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.